چرا باربد را برای برنامه نویسی پروژه خود انتخاب کنیم ؟

تجربه + تخصص + صداقت

تجربه !

دانایی بشر نمی‌تواند از محدودهٔ تجارب او فراتر رود (جان لاک). تخصص به تنهایی کافی نیست،باید مسیر ها آزموده شده باشند.باربد با حدود دو دهه تجربه، آماده ی تکرار موفقیت در کنار شماست .شاید چیزی که در ذهن شماست ، بار ها در باربد مورد آزمون قرار گرفته شده باشد.

تخصص !

نزدیک به دو دهه به طور تخصصی روی برنامه نویسی سامانه ها ، داشبورد ها و نرم افزار های تحت وب کار کرده ایم.یک متخصص برنامه نویس،تنها به کار دادن یک نرم افزار نگاه نمیکند. یک نرم افزار خوب باید بهینه ، قابل توسعه و کاربر پسند هم باشد .

صداقت

از ابتدای کار مسیر را مشخص میکنیم .هزینه ها ، زمانبندی ، امکانات نرم افزار و آنچه که نهایتا به شما تحویل داده می شود با آنچه که در ابتدا توافق کرده ایم باید یکسان باشد.اتمام یک پروژه به معنای شروع همکاری برای توسعه آن است که این موضوع در باربد به خوبی حس می شود.

اعتبار باربد ؟

شرکای تجاربی باربد ، پشتیبان و تایید کننده ی اعتبار ما هستند . محصولات موفق باربد که به بازار عرضه شده اند ، نشانه ی موفقیت مشتریان ماست.

منتورینگ
شرکای شرکت باربد
شرکای شرکت باربد
شرکای شرکت باربد

محصولات موفق برنامه نویسی شده در باربد

داشبورد مدیریتی هوش تجاری BI
داشبورد های مدیریتی هوش تجاری business intelligence برای ساده سازی گزارش های کاری ،تحلیلی و … طراحی شده اند. داشبورد معمولا از مجموعه ای از عناصر گرافیکی مانند انواع نمودار های میله ای، دایرهای، پشته ای، راداری و . . . تشکیل شده است و قادر به پیوستن به منابع متنوع می باشد، یعنی اطلاعات و داده ها را از بانک های اطلاعاتی موجود در سازمان استخراج کرده و به صورت یکپارچه در یک صفحه، نمایش می دهد.داشبورد مدیریتی می تواند برای تمامی بخش های سازمان در نظر گرفته شود، مانند: منابع انسانی، فروش، عملیات، امنیت، فناوری اطلاعات، مدیریت پروژه، مدیریت ارتباط با مشتری، گزارش فروش کالا، گزارش خرید و غیره. ارائه و نمایش اطلاعات به کاربران و مدیران این امکان را می‌دهد که از داده های ساده به اطلاعات مفید گرافیکی شده دست پیدا کنند.
داشبورد مدیریت هوش تجاری
اپلیکیشن مشاوره روانشناسی مجازی همدل
اپلیکیشن تحت وب همدل ، یک نرم افزار در حوزه روانشناختی ، روانشناسی و روانپزشکی است که تمامی آنچه که در یک مطب روانشناسی در اختیار شما قرار میگیرد را ، به صورت مجازی به شما ارائه می کند . در این نرم افزار ضمن شناخت شخصیت خود و اطرافیانتان ، از بین روانشناسان مطرح کشور می توانید روانپزشک مورد علاقه خود را جستوجو کنید و جلسه مشاوره آنلاین به صورت صوتی یا تصویری با آن ها بر قرار کنید .امکان تماس چند طرفه(کنفرانس) برای زوج ها نیز وجود دارد . امکان رزرو نوبت برای جلسه آنلاین ، امکان رزرو نوبت حضوری ، امکان انتشار نتایج تست با پزشکان و ...
کسب اطلاعات بیشتر از نرم افزار همدل
اپلیکیشن تحلیلی آموزشی تارگت
نرم افزار تارگت ، یک سوپر اپلیکیشن در حوزه بورس و فرابورس است که به سفارش , آکادمی تارگت در شرکت باربد طراحی و برنامه نویسی شده است . امکانات این نرم افزار شامل :
  • امکان مشاهده قیمت لحظه ای تمام ارزهای دیجیتال و بین المللی و تبدیل قیمت ارز ها به یک دیگر
  • امکان ترسیم ، تحلیل و پیش بینی نمودار ها
  • امکان مشاده تغییرات قیمت ارز ها در 24 ساعت ، ماه و سال و ... به صورت نمودار و عددی
  • امکان مطالعه مقالات کاربردی و اخبار تاپیر گذار در روند قیمتی ارز ها
  • امکان مشاهده کلیپ ها و ویدیو های مرتبط آموزشی
  • امکان شرکت در کلاس های مجازی و حضوری آکادمی تارگت
  • امکان مطالعه کتب مرتبط با بورس داخل و خارج به زبان های فارسی و اصلی در نرم افزار تارگت
شناخت بیشتر از نرم افزار تارگت

اعضای باربد

مهندس علی ابراهیمی

کارشناس نرم افزار . مدیری خلاق، صبور و فنی . به سرعت درک عمیقی از نیاز های کارفرما یا ایده پرداز به دست می آورد و راهکار مناسب ارائه میدهد . مهارت بالایی در برقرای ارتباط کارآمد بین کارشناسان نرم افزار و کارفرمایان را دارد .

پروژه برنامه نویسی

انجام پروژه های برنامه نویسی

دکتر غلامرضا دهقانی

دکترای نرم افزار ، تخصص در منتورینگ ، کوچینگ و مارکتینگ . تحلیلی دقیق از متد ها و جریان های درآمدی کسب و کار شما بدست می آورد و شیوه های افزایش درآمد و بهینگی هزینه ها را برای شما ارائه می کند .

مهندس علیرضا ابراهیمی

کارشناس نرم افزار . برنامه نویس و طراح نرم افزار های تحت وب . تخصص در برنامه نویسی داشبورد های مدیریتی و خلاق در زمینه طراحی و پیاده سازی پوسته ی نرم افزار های تحت وب

مهندس زینب شاهقلیان

کارشناس IT ، متخصص در برنامه نویسی back-end و طراحی اصولی فرایند ها ، ساختار نرم افزار ها و تشخیص ایرادات فنی نرم افزار های تحت وب . مهارت در راه اندازی و مدیریت سرور های لینوکس

مهندس رضا کلبعلی

کارشناس IT ، متخصص front-end و مهارت بالایی در زمینه طراحی و پیاده سازی فرایند های پیچیده در client-side دارد . مدیریت سرعت و بهینگی در پروژه های بزرگ و پیچیده را به عهده میگیرد.

تلفن

02191304364

ایمیل

[email protected]

آدرس


بلوار 22 بهمن ، مجموعه امیرکبیر ، ساختمان دانشکاه آزاد

مشاوره کسب و کار

09132134028
ارتباط با ما

درخواست خود را با ما در میان بگذارید.