اپلیکیشن مشاوره روانشناسی همدل

اپلیکیشن تحت وب همدل ، یک نرم افزار در حوزه روانشناختی ، روانشناسی و روانپزشکی است که تمامی آنچه که در یک مطب روانشناسی در اختیار شما قرار میگیرد را ، به صورت مجازی به شما ارائه می کند . این نرم افزار ضمن کمک به شناخت شخصیت خود و اطرافیانتان ، امکان برقراری ارتباط با روانشناسان مطرح کشور را برای شما فراهم می کند .

نرم افزار روانشناسی همدل

امکانات نرم افزار همدل

امکانات متعدد و کاربردی بسیاری در این نرم افزار گنجانده شده است

تست روانشناسی

ده ها سری تست استاندارد و دارای مجوز از مرکز تخصصی روانسنجی بهزیستی که زیر نظر دکتر مجید کوثری عضو سازمان روانشناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران تهیه و تنظیم شده اند در دسته بندی های :

برای شما فراهم شده است . شما میتوانید ضمن پاسخ دهی به این تست ها ، نتایج و تحلیل سیستم از پاسخ هایتان را نیز مشاهده کنید . همچنین میتوانید با استفاده از لینک ، از دیگران بخواهید که یک سری تست را با توجه به نظر خودشان نسبت به شما تکمیل نمایند و نتیجه آن ها را مشاهده کنید . امکان پاسخدهی به تست ها برای اعضای خانواده و دوستان هم فراهم است . نتیجه ی این آزمون ها کاملا به طور آفلاین محاسبه می شوند و در دستگاه شما محفوظ می ماند .

مشاوره آنلاین

از بین روانشناسان مطرح کشور می توانید روانپزشک مورد علاقه خود را جستوجو کنید و جلسه مشاوره آنلاین به صورت صوتی یا تصویری با آن ها بر قرار کنید .امکان تماس چند طرفه(کنفرانس) برای زوج ها نیز وجود دارد . امکان رزرو نوبت برای جلسه آنلاین ، امکان رزرو نوبت حضوری ، امکان انتشار نتایج تست با پزشکان و ... وجود دارد .

کلیپ های روانشناسی

هزاران ویدیو روانشناسی در دسته بندی های مختلف در اختیار شما قرار دارد . میتوانید ویدیو هایی که برایتان جالب به نظر میرسد را مشاهده کنید یا ویدیو هایی که پزشک به شما توصیه میکند را مشاهده کنید.

مقالات روانشناسی

ده هزار مقاله روانشناسی مختلف در دسته بندی های مشخص در اپلیکیشن همدل در اختیار شماست . میتوانید آن ها را به صورت آنلاین مطالعه نمایید یا آنکه آنها را دانلود کنید و آن ها را همیشه همراه خود داشته باشید.

چرا باید به روانشناس مراجعه کنم؟

بسیاری از افراد احساس می‌کنند در صورت مراجعه به روانشناس برچسب اختلال و مشکلات روانی به آن‌ها زده خواهد شد و در مقابل این موضوع جبهه گیری می‌کنند. اما در واقع انسان در طول عمر خود و در جنبه‌های مختلف زندگی اعم از ازدواج، خانواده، مسائل مربوط به کودکان و تحصیلات فرزندان و... لازم است تا از دیدگاه و نظرات روانشناس بهره بگیرد چراکه گاهی افراد به بن بست در ذهن خود رسیده و قادر به تصمیم گیری نخواهند بود و در این صورت روانشناس به آن‌ها کمک خواهد کرد تا بهترین تصمیم ممکن را بگیرند. همچنین در راستای پیشگیری از بروز مشکلات و کسب اطلاعات کافی در زمینه‌های مختلف می‌توان از کارگاه‌ها، مشاوره حضوری و تلفنی بهره برد. در این راه یکی از عمده‌ترین مشکلات افراد هزینه‌های درمانی است که در ادامه متن به بررسی این موضوع نیز پرداخته خواهد شد.
جواب این سوال آنقدر پیچیده نیست اما اگر بخواهیم به طور خلاصه بگوییم، به دلیل مشکلات ناشی از تربیت‌های نادرست، مشکلات اقتصادی، ناآگاهی از روابط صحیح، نیازهای سرکوب شده و ... روان انسان‌ها تحت فشار شدیدی قرار می‌گیرد. این‌ها همه در صورتی است که وراثت و ژنتیک نادیده گرفته شود. انسان یک بار زندگی می‌کند و قطعا می‌خواهد از این شانس، به بهترین شکل استفاده کند اما آیا با حال بد، با استرس و اختلالات روانی می‌توان به خوبی زندگی کرد؟
بسیاری از افراد هنگامی که به آن‌ها پیشنهاد می‌شود تا به روانشناس مراجعه کنند در حواب می‌گویند که مگه من دیوونه‌ام که برم پیش روانشناس؟ در واقع کسی که به روانشناس مراجعه می‌کند صرفا دیوانه یا بیمار روانی نیست و این نگاه غلط باید از بین برود. یکی از وظایف روانشناسان، بهبود کیفیت زندگی افراد است. در جوامع پیشرفته، حتی موفق‌ترین و خوشحال‌ترین افراد، برای پیشرفت بیشتر و حداقل برای تثبیت موقعیت خود و مواجهه درست با مشکلات، به روانشناس مراجعه می‌کنند. باید بپذیرید که همه چیز با مشورت و نصیحت دیگران قابل حل نیست و رفتار انسانی پیچیده‌تر از این حرف‌ها است.

چرا به روانشناس مراجعه نمیکنیم؟

دلایل مختلفی می‌تواند بر مراجعه نکردن افراد به روانشناس تاثیرگذار باشد که در اینجا به چند مورد از آنها اشاره می‌کنیم: نداشتن اطلاعات کافی در رابطه با کار روانشناس یکی از عوامل اصلی که باعث می‌شود مردم به روانشناس مراجعه نکنند نداشتن اطلاعات کافی در رابطه با کار و تخصص روانشناس است. گاهی مردم بر این تصور هستند که روانشناس گره‌ای از کار من باز نمی‌کند یا روانشناس‌ها چیزی بلد نیستند این تصورات همه از عدم شناخت و آگاهی مردم از کار روانشناس‌ها نشات می‌گیرد.
هزینه‌های زیاد روان‌درمانی از دیگر دلایلی که باعث می‌شود مردم تمایلی به مراجعه به روانشناس‌ها نداشته باشند هزینه‌های بالای مشاوره است. اما باید به این نکته توجه داشت که روانشناس‌ها شغل حساسی دارند و تشخیص آنها می‌تواند افراد را از بسیاری از مشکلات و اختلالات روحی نجات دهد.
ترس از برچسب‌هایی مانند روانی یا افسرده در جامعه‌ی ما برچسب زدن به افرادی که به روانشناس مراجعه می‌کنند بسیار رواج دارد و افراد از اینکه روانی، دیوانه و یا افسرده خطاب شوند می‌ترسند و از رفتن به جلسات روانشناسی امتناع می‌کنند. فرهنگ درست مراجعه به روانشناس می‌تواند کمک کند که چنین افکاری در جامعه از بین بروند و افراد با خیالی آسوده و بدون ترس از برچسب خوردن به روانشناس مراجعه کنند.

مزیت های نرم افزار مشاوره روانشناسی همدل

در این نرم افزار ، به علت آنکه مراجعه حضوری و رو در رو با روانشناسی و روانسنج ندارید ، مشکلات زیادی از پیش روی شما برداشته می شود . از ابعاد مخلفی میتوان به این موضوع نگاه کرد و مزیت های زیادی را برای آن نام برد

تصاویر نرم‌افزار روانشناسی همدل
slide 1
slide 2
slide 3
slide 4
slide 5
slide 6
slide 7
slide 8
slide 9

دانلود نرم افزار همدل

دانلود اپلیکیشن همدل با لینک مستقیم
دانلود اپلیکیشن همدل از بازار
دانلود اپلیکیشن همدل از مایکت