برنامه نویسی برای کارگاه ، کارخانه و تولیدی شما

اگر یک کارگاه ، کارخانه یا تولیدی ای دارید که در حال توسعه و پیشرفت است و نیاز به یک سیستم مدیریتی تحت وب جهت مشاهده ، نظارت و بهبود کارایی آن دارید ، شرکت برنامه نویسی باربد شما را راهنمایی میکند .شاید بتوان یک کارگاه کوچک را بدون سیستم مدیریتی هوشمند اختصاصی به طور مناسبی مدیریت کرد ، ولی هنگامی که به دنبال پیشرفت و توسعه باشید ، همه چیز تغییر میکند . برای مدیریت یک کسب و کار موفق ، نیاز به حذف روش های سنتی و جایگزین کردن آن با داشبورد مدیریتی تحت وب است.

نرم افزار مدیریت کارخانه و کارگاه

در شرکت باربد نرم افزار مدیریتی کارگاه های متوسط و تولیدی های صنعتی به صورت آماده وجود دارد و در کمترین زمان با سفارشی سازی های لازم در اختیار شما قرار میگیرد.در صورتی که نیاز به برنامه نویسی یک داشبورد مدیریت کارگاه و کارخانه به صورت اختصاصی و با امکانات خاص برای کسب و کار خود هستید ، باربد برای شما برنامه نویسی میکند.

نرم افزار مدیریت کارخانه آنلاین

نرم افزار شما تحت وب و به صورت آنلاین در دسترس است. بدین معنا که در همه جا و همه حال،امکان دسترسی به داده ها و جزئیات فنی کارگاه و کارخانه خود دارید.میتوانید در هر لحظه ای آمار مختلف کسب و کار خود را به صورت نمودار ببینید و در بازه های مختلف مقایسه کنید.امکان مدیریت فرایند ها ، مدیریت نقش ها و شخص ها ، مدیریت میزان سود و ضرر ، هزینه های مواد اولیه و مقدار فروش و... همه چیز در یک داشبورد جامع در دسترس شماست.

برنامه نویسی اختصاصی برای تولیدی ها و کارخانه ها

در صورتی که نرم افزاری با امکانات خاص یا پیچیده نیاز دارید،دقیقا همانجایی هستید که باید! تیم فنی باربد ، با تجربه و تخصص خود در دهه ی گذشته،جهت ارائه ی تمامی خدمات برنامه نویسی،طراحی و پیاده‌سازی انواع داشبورد های مدیریتی اعلام آمادگی میکند.

نرم افزار مدیریت تولید

نرم افزار مدیریت تولید

اگر یک تولید کننده هستید،روی آوردن به روش های مدیریتی کامپیوتری یک تحول بزرگ در کسب و کار شما ایجاد میکند.مزایای یک نرم‌افزار مدیریت تولید :

درخواست مشاوره :

تلفن

02191304364

ایمیل

[email protected]

آدرس


بلوار 22 بهمن ، مجموعه امیرکبیر ، ساختمان دانشکاه آزاد

مشاوره کسب و کار

09132134028
ارتباط با ما

درخواست خود را با ما در میان بگذارید.